Готель «Чічіков»
вул. Гоголя, 6/8
Харків, Україна, GPS: 49.997209,36.235322
+38 057 786-71-20
+38 057 786-71-23
front.jpg mini-suite-living-room.jpg truffle-selection.jpg central-section.jpg salmon-carpaccio-with-pike-caviar-and-salad-leaves-served-with-sour-cream-dressing.jpg restaurant-bar.jpg cr-a-me-br-a-l-a-e-with-berries-and-saffron-pears.jpg

Готель «Чічіков» було відкрито у 2006 році. Завдяки відмінному сервісу та розташуванню в історичному центрі міста, готель майже одразу став одним з найулюбленіших місць гостей для відпочинку і ділового перебування в Харкові.

У готелі 52 комфортабельних номери, оформлених у класичному стилі та обладнаних всім необхідним для спокійного та зручного відпочинку. Номери оснащені міні-баром, міні-сейфом, феном, цифровим телебаченням, телефоном із виходом на міжнародну лінію. До вартості проживання входить сніданок, піднос багажу, доставка факсів і кореспонденції, а також бездротовий доступ до мережі Інтернет на всій території готелю.

До Ваших послуг цілодобовий сервіс ресторану «Персонаж» із широким асортиментом страв італійської та середземноморської кухонь в авторському виконанні шеф-кухаря. Окрім цього, для Вас цілодобово працює лобі-бар, пральня, а також служба доставки їжі у номер. Для шанувальників активного відпочинку представлена послуга прокату велосипедів.

Конференц-зал готелю «Чічіков» пропонує до Вашої уваги послуги з проведення переговорів, конференцій і тренінгів різного формату. В якості супроводу заходів можлива організація харчування: кава-брейків, бізнес-ланчів, вечерь і фуршетів.

Оплату послуг Ви можете здійснити кредитними картками Visa, MasterCard, American Express, готівкою або безготівковим розрахунком.

Ласкаво просимо до готелю «Чічіков»!

  • Без имени-1

Картина «Персонажі», автор В. Норазян, представлена в ресторані «Персонаж»